בדיקת רכב לפני קניה

המרכזי בדיקת רכב לפני קניה

אנחנו במרכזי הגענו לתחום הבדיקות אחרי שנים של התעסקות בעולם המוטורי. כך נוצר מצב בו אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים באהבה רבה. 
זה תענוג בשבילנו לגלות תקלות ולו הקטנות ביותר, אנחנו מכירים כל בורג וכל מכלול בכל רכב ורכב בישראל, החל מרכבים נפוצים בכביש ועד הרכבים הנדירים והיוקרתיים ביותר בארץ. אנו נעזרים בטכנולוגיית הבדיקה המתקדמת ביותר בעולם ובכוח האדם המקצועי ביותר שיש למצוא. אצלנו תוכלו לקבל מענה בכל נושא מוטורי, שיפורי רכב, התייעצות או פשוט שקט נפשי אמיתי לפני שאתם מוציאים כמה עשרות אלפי שקלים על רכב משומש. 

רוצים להיות בטוחים ברכישה שלכם? התקשרו עוד היום וקבעו תור לבדיקה הטובה בישראל.

בין שירותינו
נעמי שמעיה
נעמי שמעיה
קרא עוד
בדקנו במרכזי רכב שמאוד רצינו המון זמן, ברכב התגלו בעיות קטנות כמו נזילה קטנה שעזרו לנו להוריד את המחיר הסופי. כל בעיה ולו הקטנה ביותר נאמרה לנו והוסברה לנו בהמון תשומת לב למרות שאני לא מבינה הרבה. רוצה להודות לצוות המקצועי. לחלוטין אחזור אליכם בהמשך.
תמיר קקון
תמיר קקון
קרא עוד
הגעתי לבדיקה עם רכב שפינטזתי עליו הרבה זמן, במעט מאוד כסף קיבלתי תמורה שאין לה מחיר. שקט נפשי שאני עושה עסקה טובה ונכונה. לאחר שמוסכניק אמר לי שהרכב פיקס הגענו בכל זאת למרכזי, התגלו חופשים מסויימים ושכנף ימין נצבעה. החלטנו בכל זאת ללכת על הרכב כי הבעיות היו שוליות. כמובן שהורדנו למוכר את המחיר. צוות של מקצוענים ללא ספק.
ניק ראם
ניק ראם
קרא עוד
בבדיקה התגלה שהגיר עבר שיפוץ בצורה לא מקצועית, בעיה שקשה לעלות עליה. לבסוף לא הלכתי על הרכב ואני שמח עד הגג שגיליתי את זה אחרי שבהתחלה לא רציתי לשלם על הבדיקה. שילמתי 500 אבל חסכתי אלפים. בבדיקה הבאה מצאתי רכב במצב מדהים והלכתי עליו בבטחון מלא. צוות של מקצוענים עם ידע מטורף
דוד מורדו
דוד מורדו
קרא עוד
כבר 5 שנים שאני בודק כל רכב שקניתי רק אצל תומר מהמרכזי ואצל הצוות המסור, מקצוענות כזו אין עוד בישראל, מכירים כל בורג ברכב וכל תקלה. לא הייתה פעם אחת שיצאתי משם לא מרוצה, לטובה או לרעה.
קרן חדד
קרן חדד
קרא עוד
הגענו לבדיקה ביחד עם המוכר למרות שהיה לחוץ, הבדיקה לקחה בערך 40 דקות ובסוף קיבלתנו חווד מקצועי ומקיף על האוטו, על הבעיות והסברים על הסיבה שהן קרו. קיבלנו באמת מ-א ועד-ת מקצועיות וסובלנות מהצוות. תודה רבה
מאור בן לולו
מאור בן לולו
קרא עוד
היינו אתמול בבדיקה, הצוות בדק בצורה יסודית את הרכב. לאחר בדיקה הסבירו לנו במדוייק ובפשטות מה הבעיה. אפילו אמר לנו בעיות שעתידות לקרות ושכדאי לשים דגש. הבחור הרגיע אותנו ואמר שהרכב אחלה. ממליץ בחום
הקודם
הבא

בדיקת תום אחריות יצרן

בדיקת אחריות יצרן לרכבים חדשים לקראת תום תקופת האחריות

בדיקת רכב לפני קניה

בדיקת רכב ממוחשבת לכל סוגי הרכבים: פרטיים, יוקרה, ג'יפים, ספורט ורכבי עבודה.

מדידת הספקי מנוע

מדידת הספקי מנוע (כ"ס) בהאצה חופשית.

דילוג לתוכן